(Фото) Металург почна со тренинзите во Копаоник

06.08.2019 18:43
67757357_2251491848297545_223805334135767040_n_resize

Металург пристигна во Копаоник (Србија) и се смести во убавиот хотел “Озон“.

Нашите ракометари денеска го одржаа својот попладневен тренинг, а од утре стартуваат со по два тренинга дневно, во природа и во салата во склопот на хотелот.

Металург на Копаоник ќе престојува до 13 август, а потоа ќе се врати во Скопје.

Фото:

Прочитано 363 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 2 = 6