Фото – Металург се загрева за средбата со Стеауа

22.02.2019 16:36
52596060_321796115350509_4286921220231790592_n

За помалку од еден час Металург го чека тежок натпревар со екипата на Стеауа.

Металург е ослабен со неиграњето на Александар Шпенде, а во нашиот тим својот прв официјален натпревар ќе го одигра повратникот во екипата – голманот Даниел Дупјачанец.

Еве и неколку фотографии од загревањето.

Прочитано 99 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 − = 4