ФОТО: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН НИКОЛА МАРКОВСКИ !

22.05.2014 21:39
DSC_0055_resize

za tekst

Пикерот на Металург и на македонската репрезентација денеска го слави 24-от роденден. Првите честитки и првите колачи ги доби по натпреварот со Зомимак.

Нека ти е среќен роденденот Никола.

Фото:

Прочитано 1.851 пати

(2) Коментари

  1. 😛

  2. Sreken rodenden

Напиши одговор на Анонимен Откажи одговор


+ 8 = 9