Фотогалерија: Амбиентот од вчерашната средба меѓу Металург и Елверум

29.09.2016 00:01
AND_3681_resize

Фотографии на Дарко Андоновски од “Нова Македонија“.

Прочитано 4 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 − = 0