Фотогалерија: Екипите што настапиле на фајналфорот на Академија Металург

03.06.2019 13:12
DSC_6515_resize_resize

Вчера во Автокоманда се одигра завршницата на мини-лигата на Академија Металург за сезона 2018/19.

Настапија 19 екипи од Скопје, Кичево, Кавадарци, Крива Паланка, Македонска Каменица, Берово, Виница и од Кочани.

Еве фотографии од екипите учесници на фајналфорот.

Прочитано 473 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 2 = 1