(Фотогалерија) Гости на кампот на Металург беа Филип Талески и Мартин Томовски

19.06.2016 19:27
13461301_103667823396998_1978480578_o

Двајца ракометари на Металург, Филип Талески и Мартин Томовски, денеска беа гости на кампот на Металург. Децата воодушевени, тренингот поинтересен, а падна и фотосесија.

Прочитано 1.051 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


3 + 2 =