ФОТОГАЛЕРИЈА: ЛЕТЕН КАМП НА МЕТАЛУРГ – ДЕН ТРЕТИ

16.06.2015 23:37
11420203_10205880650709011_56181546_o_resize

za tekst

Денешниот ден во кампот на Металург помина според вообичајнат шема, но со две измени. Наместо на плажа, децата отидоа во Охрид, а наместо обичен тренинг – се одиграа натпревари. Посебно мораме да го нагласиме последниот натпревар, во кој женските тренери одиграа против машките и …победија на пенали.

Вечерта се одржа и сменскиот маскенбал, но тој веќе го претставивме со посебна фотогалерија.

Денешните настани ги видовме вака:

Прочитано 1.093 пати

(1) Коментар

  1. Bravoooooo za ekipata na zenskite treneri :) Cestitki najaki ste :)

Напишете коментар


+ 1 = 7