ФОТОГАЛЕРИЈА: ЛЕТЕН КАМП НА МЕТАЛУРГ – ДЕН ВТОРИ

15.06.2015 22:40
11420203_10205880650709011_56181546_o_resize

za tekst

Вториот ден на нашиот камп помина по полна програма, со два тренинга во работниот дел и многу забава во слободните активности.

Денеска се тренираше сериозно. Иако времето беше топло, децата одработија се што беше предвидено во тренерскиот бележник.

Како награда за вложениот труд беше тричасовното бањање во преубавото езеро.

На јазикот на фотогрфијата, сето тоа изгледа вака:

Прочитано 1.374 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 − 3 =