(Фотогалерија) Луда караоки забава во кампот на Металург

18.06.2016 18:37
13460970_102538470176600_1800058250_o

После два напорни тренинга во кампот на Металург завладеа затишје.

Но, само за кратко, бидејќи време е… за КАРАОКИ забава.

Прочитано 895 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


1 + = 3