Фотогалерија: Македонија го одржа првиот тренинг

09.01.2020 19:54
EHF EURO 2020 (rakomet) Trening na Makedonija 09.01.2010-4266

Македонската ракометна репрезентација денеска во Виена го одржа својот прв тренинг.

По тренингот, селекторот Брестовац го соопшти тимот за утрешната средба со Украина. На трибини ќе се преселат Серафимов и Томовски.

Фото:

Прочитано 420 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 + 6 =