Фотогалерија: Металург 2 “набива“ кондиција на падините на Гази Баба

12.08.2020 11:49
DAR_6139_resize

Ракометарите на Металург 2 најголем дел од подготовките во Скопје ги минуваат на падините на Гази Баба.

Тренинзите се напорни, а основната цел е да се “набие“кондиција за тешките натпревари во Првата ракометна лига.

Фото:

Прочитано 662 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 − = 1