Топ Вести

Фотогалерија: Металург ги продолжи договорите со своите школи

25.11.2018 19:11
_DSC0221_resize

Во рамките на денеска одржаниот семинар, во просториите на Металург денеска беа продолжени договорите со нашите школи од Скопје и од внатрешноста.

Фото:

Прочитано 691 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 4 = 1