Топ Вести

Фотогалерија: Металург макотрпно тренира во Маврово

11.08.2018 12:15
DSC_0071

Металург продолжува со базичните подготовки во Маврово.

Се лее многу пот…

Прочитано 395 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 + = 10