Фотогалерија: Металург вечерва навиваше за Македонија

15.08.2019 00:39
rk metalurg sajt

Ракометарите на Металург го искористија својот единствен слободен ден и во комплетен состав дојдоа во арената “Борис Трајковски“ за да и дадат поддршка на Македонија во осминафиналната пресметка против Португалија.

Момците навиваа со сето срце и останаа разочарани од крајниот исход на средбата.

Фото:

Прочитано 582 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 + = 11