Фотогалерија: Металург замина за Хрватска и БиХ

15.12.2018 13:03
_DSC0039_resize

По утринскиот тренинг, екипата на Металург замина за Хрватска и БиХ, каде во следните три дена ќе ги одигра последните два натпревари во 2018 година, двата во рамките на СЕХА-лигата.

.

Прочитано 635 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 + = 9