Фотогалерија: Металург замина за Стара Пазова

17.02.2020 14:39
DAR_4240_resize

Ракометарите на Металург денеска заминаа за Стара Пазова, каде ќе ја одработат последната фаза од подготовките за вториот дел од сезоната.

Во склопот на подготовките, Металург ќе одигра и пријателски средби со Војводина и со Нексе.

Фото:

Прочитано 625 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


3 + 1 =