Фотогалерија од денешните настани во кампот на Металург

25.06.2019 20:22
65192850_2566548206689687_4233869479248920576_o

Во убавиот Охрид продолжува кампот на Академија Металург.

И денешниот ден помина во тренинзи, игра и во забава, а дел од денот мина и во капење во езерото.

Еве фотографии од настаните од овој ден.

Прочитано 180 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 + = 10