ФОТОГАЛЕРИЈА ОД ДОДЕЛУВАЊЕТО НА МЕДАЛИТЕ И НА ШАМПИОНСКИОТ ПЕХАР НА КАДЕТИТЕ НА МЕТАЛУРГ

14.05.2015 23:00
MJI_1731_resize

za tekst

Прочитано 1.048 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


2 − 1 =