Фотогалерија од доделувањето на медалите на шампионскиот кадетски тим на Металург

02.07.2021 18:34
206908831_4399496500069275_3504916010640375032_n

Извор: Фб профил на РК Младост Богданци

Прочитано 234 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 1 = 6