Фотогалерија од доделувањето на наградите во младинска конкуренција

01.04.2019 04:46
EMI_8227_resize

Металург 2 е повторно младински шампион на Македонија. Во финалето совладана е екипата на Охрид.

Златни медали…пехари…поединечни признанија…радост.

Сето тоа низ фотографиите на Емил Јовановиќ.

Прочитано 483 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 5 = 1