Фотогалерија од доделувањето на пехарите и на индивидуалните награди во Купот на Македонија

12.05.2019 18:31
DAR_3744_resize

Металург ја освои својата шеста титула во Купот на Македонија, но ги освои и сите индивидуални награди. Го имаме МВП-то, го имаме најдобриот голман и најдобрите стрелци на завршниот турнир, а со тоа и нашето задоволство е комплетно.

Фотографиите што ги објавуваме се дело на Дарко Андоновски од “Нова Македонија“.

Прочитано 267 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 + 1 =