Фотогалерија од доделувањето на шампионскиот пехар на Првата лига

31.05.2019 01:20
_DSC0317_resize

Младите момчиња на Металург 2 го остварија ветувањето дадено на почетокот на сезоната и експресно се вратија во македонската Суперлига.

Денешната победа во Неготино ја збогати витрината на Металург и со шампионскиот пехар од Првата лига.

Еве фотографии и од ова доделување.

Прочитано 456 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 1 = 6