Фотогалерија од екипите учесници на мини-лигата на Металург, група Скопје

23.12.2017 21:12
_DSC0042_resize

Во следното коло галеријата ќе биде надополнета со преостанатите екипи.

Прочитано 624 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


2 + 3 =