Фотогалерија од финалниот младински натпревар РК Охрид – РК Металург 2

01.04.2019 03:51
EMI_8021_resize

Младинците на Металург 2 во драматичното финале ја совладаа екипата на Охрид, со резултат 31:30 (16:15), и ја одбранија шампионската младинска титула.

Погледнете ја охридската драма низ фотографиите на охридскиот фотограф Емил Јовановиќ.

Прочитано 434 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 − 5 =