Фотогалерија од финалните фајналфор-натпревари на Академија Металург

03.06.2019 14:19
DSC_6657_resize

Вистинската борба на вчерашната завршница во мини-лигата на Металург почна по завршувањето на полуфиналните натпревари.

Подеднакво интересно беше на средбите кои решаваа за шампионската титула, како и на тие на кои влогот беше третото место.

Еве фотографии и од тие средби.

Прочитано 409 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 + 1 =