Фотогалерија од кадетската средба Металург 2 – Пролет

29.09.2019 12:47
DAR_3763_resize

Во рамките на првото коло на кадетското првенство на Македонија, група 1, кадетите на Металург 2 во Автокоманда се високо поразени од кадетскиот тим на Пролет.

Еве фотографии од овој натпревар.

Прочитано 430 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 − 1 =