Фотогалерија од кадетската средба Металург – Борац Бања Лука

31.08.2019 18:32
DAR_1684_resize

Најдобриот свој натпревар на турнирот во Сараево кадетите на Металург го одиграа против најдобриот тим на турнирот – кадетите на Борац од Бања Лука. За ѓал, на крајот ја загубивме и оваа средба.

Еве фотографии од овој натпревар.

Прочитано 288 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


1 + 2 =