Фотогалерија од кадетската средба Металург – Добова од турнирот во Сараево

30.08.2019 19:04
DAR_1425_resize

Кадетите на Металург одиграа солиден натпревар на првиот ден од турнирот во Сараево.

Водевме во текот на целата средба, односно се до пет минути до крајот, но потоа попуштивме и минимално го загубивме натпреварот.

Еве фотографии од овој натпревар.

Прочитано 296 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 2 = 8