Фотогалерија од кадетската средба Металург – Драчево

24.03.2019 19:42
_DSC0238_resize

Во 9. коло на кадетската лига на Македонија, група 1, екипата на Металург го надигра тимот на Драчево, кој го совлада со убедливи 43:26 (21:15). Ова е шеста победа на нашите кадети во тековната сезона.

Еве фотографии и од оваа средба.

Прочитано 216 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


1 + 2 =