Фотогалерија од кадетската средба Металург – Македонија Ѓ.П.

29.09.2018 16:47
_DSC0004_resize

Кадетите на Металург испуштија сигурна победа против Македонија Ѓ.П. Водеа во текот на сите 60 минути, па сепак наивно дозволија да примат гол во последната секунда и мораа да се задоволат со само еден освоен бод. Притоа, до три секунди до крајот на средбата, имаа гол предност и напад.

Еве фотографии од овој натпревар.

Прочитано 279 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 + 1 =