Фотогалерија од кадетската средба Металург – Вардар

18.05.2019 20:49
_DSC0195_resize

Кадетскиот тим на Металург беше на неколку секунди од победата над Вардар, но на крајот, по контраверзната судиска одлука, мораше да се задоволи со поделбата на бодовите.  Вистинска штета, бидејќи нашите момчиња ја заслужија победата.

Еве фотографии од овој натпревар.

Прочитано 322 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 3 = 2