Фотогалерија од кадетската средба Металург – Замет

31.08.2019 18:26
DAR_1592_resize

Во апсолутно израмнета борба, Металург ја загуби првата денешна средба против хрватската екипа Замет.

Еве фотографии од овиј натпревар.

Прочитано 193 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 + 6 =