Фотогалерија од кадетската средба РК Металург – МРК Куманово

10.11.2019 00:25
DAR_7055_resize

Во рамките на четвртото коло на кадетската лига на Македонија, група 2, нашиот кадетски тим извојува висока победа со резултат 44:22 (22:9).

Еве фотографии од оваа средба.

.

Прочитано 374 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 + = 7