Фотогалерија од кадетскиот натпревар Металург – Велес 2009

05.10.2019 23:15
DAR_4210_resize

Во Автокоманда денеска се одигра натпревар од кадетското првенство на Македонија, група 3, меѓу екипите на Металург и на Велес 2009.

Средбата ја добија нашите кадети, со убедливи 20голови разлика.

Еве фотографии од овој натпревар.

.

Прочитано 407 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 − = 4