Фотогалерија од кадетскиот турнирски натпревар меѓу Металург и КЛ7

24.01.2020 21:15
83258446_161710118455877_8018227247506784256_n_resize

Одличен натпревар одиграа нашите кадети и нивните врсници од КЛ7, на првиот натпревар од турнироѕ “КЛ7 2020“, за генерација 2002.

Металург долго водеше, но имаше криза во завршницата, која ја плати со пораз.

Еве фотографии од овој натпревар:

 

 

Прочитано 267 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 − 7 =