Фотогалерија од куп-натпреварот меѓу екипите на Металург РА и на Радовиш

25.02.2021 22:13
DAR_2759_resize

Во Автокоманда денеска се одигра натпревар од квалификациското коло на Купот на Македонија. Екипата на Металург РА, која се натпреварува во Првата лига за противник го имаше суперлигашот Радовиш, кој по голема борба извојува победа.

Фото:

Прочитано 426 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 + 7 =