Фотогалерија од куп-средбата меѓу Куманово и Металург

25.02.2021 23:25
DAR_2956_resize

Вечерва во Автокоманда се одигра натпревар од квалификациското коло во Купот на Македонија, меѓу екипите на прволигашот Куманово и на Металург.

Средбата мина во целосна доминација на Металург и заврши со двоцифрена предност на нашиот тим.

Фото:

Прочитано 235 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 3 = 3