Фотогалерија од Куп-средбата Металург – Јуниор Кисела Вода

19.04.2019 22:31
_DSC0065_resize

Во Автокоманда денеска се одиграа осмина-финалните натпревари од втората група во Купот на Македонија.

Во еден од нив, Металург високо го порази прволигашот Јуниор Кисела Вода и обезбеди финална пресметка со тимот на Тинекс Пролет, која на програмата е утре, со почеток во 18 часот.

Еве фотографии од средбата со Јуниор Кисела Вода.

Прочитано 271 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


2 − 1 =