Фотогалерија од младинската средба Металург 2 – Еурофарм Работник

14.11.2019 22:50
DAR_8218_resize

Во рамките на четвртото коло на младинската лига на Македонија, група 1, младинците на Металург 2 во Автокоманда ја совладаа екипата на Еурофарм Работник.

Еве фотографии од оваа средба.

.

Прочитано 668 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 3 = 6