Фотогалерија од младинската средба Металург 2 – Пелистер

15.10.2019 23:03
DAR_5695_resize

Вечерва во Автокоманда се одигра одложениот натпревар од првото коло на младинската лига, група 1. Се сретнаа младинските екипи на Металург 2 и на Пелистер, а средбата заврши со убедлива победа на нашиот тим.

Еве фотографии од оваа средба.

.

Прочитано 278 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 − 5 =