Фотогалерија од младинската средба Металург 2 – Радовиш

01.12.2019 17:01
DAR_9725_resize

Младинците на Металург 2 извојуваа убедлива победа против екипата на Радовиш. Овој натпревар се одигра во Автокоманда, а во рамките на шестото коло на младинската лига, група 1.

Еве фотографии од оваа средба.

.

Прочитано 268 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 1 = 0