Фотогалерија од младинската средба Металург 2 – Вардар Јуниор

10.11.2019 17:05
DAR_7905_resize

Во Автокоманда денеска се одигра дерби натпревар меѓу младинците на Металург 2 и на Вардар Јуниор. По голема борба, победата им припадна на нашите ракометари.

Еве фотографии од оваа средба.

.

Прочитано 449 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 − 2 =