Фотогалерија од младинската средба Металург 2 – Вардар Јуниор

03.02.2019 18:49
_DSC0140_resize

Младинците на Металург 2 денеска извојуваа блескава победа над тимот на Вардар Јуниор. Гостите заминаа поразени со дури осум голови разлика.

Еве фотографии од оваа средба.

Прочитано 222 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 − 1 =