Фотогалерија од младинската средба Металург – Бутел

18.10.2019 00:25
DAR_5906_resize

Во Автокоманда вечерва се одигра натпревар од второто коло на младинската лига, група 2. По голема и израмнета борба, Бутел минимално го порази нашиот тим.

Еве фотографии од оваа средба.

.

Прочитано 430 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 + 5 =