Фотогалерија од младинската средба Металург – Јуниор К.В.

01.12.2019 19:27
DAR_9963_resize

Младинците на Металург извојуваа победа против екипата на Јуниор К.В.. Овој натпревар се одигра во Автокоманда, а во рамките на шестото коло на младинската лига, група 2.

Еве фотографии од оваа средба.

.

Прочитано 308 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


1 + = 3