Фотогалерија од младинската средба Металург – Јуниор Кисела Вода

17.03.2019 15:42
_DSC0058_resize

Во Автокоманда денеска се одигра последниот младински натпревар од групната фаза во групата 1. Средбата без натпреварувачко значење заврши со пораз на младинците на Металург, кои беа совладани од тимот на Јуниор Кисела Вода.

Еве фотографии од овој натпревар.

Прочитано 273 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


3 − 2 =