Фотогалерија од младинската средба Металург – КЛ-7

17.11.2019 21:32
DAR_8332_resize

Во четвртото коло на младинската лига, група 2, младинците на Металург го совладаа тимот на КЛ-7.

Еве фотографии од оваа средба.

.

Прочитано 534 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 + 1 =