Фотогалерија од младинската средба Металург – Пелистер

21.10.2018 21:19
_DSC0113_resize

Во второто коло од младинската лига, група 1, младинците на Металург минимално го совладаа Пелистер и ја забележаа својата прва победа.

Еве фотографии од овој интересен натпревар.

Фото:

Прочитано 196 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 3 = 3