Фотогалерија од младинската средба Преспа – Металург 2

21.11.2019 00:52
DAR_8604_resize

Во Автокоманда се одигра средба од младинската лига меѓу екипите на Преспа и на Металург 2. Младинците на Металург 2 извојуваа лесна и убедлива победа.

Еве фотографии од овој натпревар.

.

Прочитано 282 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


3 + = 6