Фотогалерија од младинската средба РК Металург 2 – РК КЛ-7 Струга

17.02.2019 17:32
DSC_0033_resize

Денешното дерби во младинската лига, група 2, ги расчисти сите дилеми околу тоа која е најдобрата екипа во групата. Металург 2 извојува убедлива победа и сега е осамен на врвот на табелата, каде се очекува да остане до самиот крај на групната фаза.

Еве фотографии и од овој натпревар.

.

 

Прочитано 364 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 − = 3